HAKKINDA

LURVEL GENEL SERVİS HAKKINDA


Lurvel Genel Servis ile işi Ustasında Bırakın!

Lurvel Genel Servis, 2018 yılından bugüne Otomobil Genel Servis hizmeti ve 2.El hizmeti vermeye başlamış olup uzman kadromuz ile kurumsal firmalarla yapılan anlaşmalarla ağını sürekli genişletmektedir. Hızlı ve özenli çalışmaya, hizmet alanlarını genişletmeye ve istihdam sağlamaya devam etmektedir.

Lurvel Genel Servis Lurvel Genel Servis Lurvel Genel Servis Lurvel Genel Servis Lurvel Genel Servis Lurvel Genel Servis Lurvel Genel Servis Lurvel Genel ServisMekanik arızaların tespiti ve çözümü, Bakım-Onarım, Boya & Kaporta işlemleri, Klima sistemi kontrolü ve gaz dolumu Lastik sökme-takma hizmetlerinde işi uzmanına bırakın!

NEDEN LURVEL GENEL SERVİS?

Aracınız en iyi boya kalitesi ile boyanır. Su bazlı fırınlama sistemi sayesinde 60 derecede kurutulur. Bu sayede araç boyası uzun süre parlar ve dış etkenlere karşı daha dayanıklı olur. Aracınızdaki boya hasarları branşında uzman Lurvel teknisyenleri tarafından uygulanmaktadır.

Lurvel Genel Servis, aracınız için ihtiyaç olan yedek parçaların he orijinallerini hem de muadillerini temin edebilmektedir. Bütçenize en uygun çözüm Lurvel Genel Servis'te!

Aracınızın fabrika değerlerine getirilmesi ve güvenli sürüşle yolculuk edebilmeniz için periyodik bakımlar hayati önem taşır. Bakımlar Lurvel Genel Servis'in eğitimli ve konusunda uzman personellerince yapılır. Arıza tespit cihazımız ile aracınızda bu güne kadar oluşan ikazlar kontrol edilir.

LURVEL GENEL SERVİS
0216 471 30 10


Lurvel Genel Servis, Mekanik arızaların tespiti ve çözümü, bakım-Onarım, Boya & Kaporta işlemleri, Klima sistemi kontrolü ve gaz dolumu, Lastik sökme-takma hizmetleri sunmaktadır.


İletişime geçin