HİZMETLERİMİZ

İşi Ustasına Bırakın

LURVEL GENEL SERVİS HİZMETLERİMİZ

Lurvel Genel Servis, 2018 yılından bugüne Otomobil Genel Servis hizmeti ve 2.El hizmeti vermeye başlamış olup uzman kadromuz ile kurumsal firmalarla yapılan anlaşmalarla ağını sürekli genişletmektedir. Hızlı ve özenli çalışmaya, hizmet alanlarını genişletmeye ve istihdam sağlamaya devam etmektedir.

Mekanik arızaların tespiti ve çözümü, Bakım-Onarım, Boya & Kaporta işlemleri, Klima sistemi kontrolü ve gaz dolumu Lastik sökme-takma hizmetlerinde işi uzmanına bırakın!

FİYAT GÜVENCESİ

Sürpriz ek ücretler olmadan size söz verilen fiyatta onarım yapılır ve uygulanan her işlemin kalite kontrolü yapılır.

ONARIM KALİTESİ

Aracınız hakkında eğitim almış uzmanlar tarafından standartlara ve güvenlik kurallarına uygun onarım yapılır.

BOYA VE KAPORTA'DA UZMAN

Aracınız, su bazlı fırınlama sistemi ile 60°de kurutulur. Bu sayesinde araç boyası uzun süre parlar ve dış etkenlere karşı korunur.

YEDEK PARÇA KALİTESİ

Orijinal ve muadil parça seçenekleriyle bütçenize en uygun çözümlerin oluşturulması için sizleri de Lurvel Genel Servis'e bekliyoruz.

BAKIM ONARIM

Periyodik Bakımlar

Aracınızın fabrika değerlerine getirilmesi ve güvenli sürüşle yolculuk edebilmeniz için periyodik bakımlar hayati önem taşır. Bakımlar eğitimli ve konusunda uzman personelimizce yapılır. Arıza tespit cihazımız ile aracınızda bu güne kadar oluşan ikazler kontrol edilir. Orijinal ve muadil parça seçenekleriyle bütçenize en uygun çözümlerin oluşturulması için sizleri de Lurvel Genel Servise bekliyoruz.

MEKANİK ARIZALARIN TESPİTİ VE ÇÖZÜMÜ


Lurvel Genel Servis'te mekanik arızaların tespiti ve çözümü için teknolojik donanımlı cihazlarla işinde uzman profesyonel ekibimiz tarafından incelikle hizmetinize sunuyoruz.

KAROSERİ ONARIM


Aracınızın hangi parça onarımı veya değişimi olursa olsun, karoserinizin orijinal halini en az maliyetle en kısa zamanda onarılması için uzman ekibimizi hizmetinize sunuyoruz.

Bakım-Onarım


Lurvel Genel Servis'te Orijinal ve muadil parça seçenekleriyle bütçenize en uygun çözümü bulur fiyatta herhangi bir fiyat sürprizi ile karşılaşmadan aracınızı teslim alırsınız.Boya & Kaporta İŞLEMLERİ

En iyi boya kalitesi ile aracınızdaki boya hasarları branşında uzman teknisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Su bazlı fırınlama sistemi sayesinde 60° araçlarınız kurutulur. Böylece araç boyası uzun süre parlar.KLİMA SİSTEMİ KONTROLÜ
GAZ DOLUMU

Klima kompresörü kayışında çatlak ve hasar olup olmadığını gözle kontrol edilir. Erişilebilen parçalarda kaçak ve hasar kontrolü yapılır. Klima kompresörünün ve diğer klima parçalarının çalışmasını kontrol edilir.Lastik SÖKME-TAKMA HİZMETLERİ

Uzman kişilerce yapılması gereken lastik değiştirme işlemi; jantın sökülmesi ve takılması, lastiğin sökülmesi ve takılması, yüzeylerin fırçalanması, balans ayarı, ön düzen kontrolü, supapın değiştirilmesi ve son olarak lastiğin doğru hava basıncı değerinde şişirilmesi işlemlerinin tamamını kapsar.

Hizmet Verdiğimiz

MARKALARLURVEL GENEL SERVİS
0216 471 30 10


Lurvel Genel Servis, Mekanik arızaların tespiti ve çözümü, bakım-Onarım, Boya & Kaporta işlemleri, Klima sistemi kontrolü ve gaz dolumu, Lastik sökme-takma hizmetleri sunmaktadır.


İletişime geçin